projekt 7 dní = pondělí

26. srpna 2013 v 20:35 | pozdravy z Bulharska |  projekty

Zdravím,

je tady pondělí a s ním také první den týdenního projektu. Nebudu to nějak zdlouhavě uvádět a rovnou se vrhneme na první téma, kterým je 7 věcí, které si s sebou beru do školy = nebudu zde uvádět třeba tašku a knihy, ale jiné předměty, které nejsou přímo potřebné k vyučování.1. Malé plyšové kotě. Jistě jste si všimli, že mám velmi ráda kočky, jsou to inteligentní a osobitá stvoření. Kromě toho, že mám doma svou vlastní, také jsem kdysi sbírala různé předměty vážící se ke kočkám. Jedno kotě už je staré alespoň 6 let, jenže pro mě je to jako věc, kterou musím brát všude s sebou. Jasně, bude mi 15, ale mám pocit, že malé neživé mládě z plyše je jako můj talisman.

2. Knížku. Občas, když mám ve škole volnou chvilku, tak si buď něco maluju do sešitu, nebo poslouchám hudbu, ale do školy si také občas vezmu nějakou knihu, kterou mám v plánu si přečíst a třeba během jednoho školního dne přečtu několik kapitol. Také si čtu knihy do povinné četby, abych stihla si všechny přečíst.

3. Moji žlutou propisku s ptáčkem. Ne, že bych ji měla ráda jen kvůli tomu, jaké roztomilé zvířátko na ní je (a navíc je skoro utrhnutý). Myslím si, že mi přináší štěstí, protože většinou, když s ní píši nějakou důležitou písemnou práci, tak dostanu dobrou známku. Poslední dobou sice moc nefunguje a pomalu už jí dochází náplň, stejně je to ale moje propiska štěstěny.

4. Sluchátka. Raději dvoje, kdyby se chtěl někdo hodný a milý přidat (s tím nemám problém, alespoň je větší zábava). Váže se to k bodu 2 - taky si tu hudbu někde musím pustit, že.

5. Kouzelnou hůlku. Stačí čáry máry fuk a problém je vyřešen. :) Vlastně to je jen obyčejný klacek, ale s magickou mocí. A je vyroben z našeho starého dubu prolezlého nějakými divnými brouky. + někdy si do školy vezmu i klobouk, abych vypadala jako opravdová čarodějnice.

6. Bloček s papíry na taháky. Jeden si utrhnu, nalepím na lavici a napíšu si tam to, co potřebuju vědět. Ale používám málokdy, protože se na rozdíl od svých spolužáků snažím poslouchat a ne celou hodinu rozebírat to, co se stalo nového a nějaké drby. Proto mi ten blok většinou moji spolužáci kradou.

7. Hlavně se všude, ve všech kapsách mé velké školní tašky nachází papíry. Čisté i linkované. Můžou se na ně psát návrhy na povídky, kreslit blbosti a nebo hrát město moře. Takže v nudných deštivých dnech, které brzy nastanou, se to hodí. Akorát škoda, že mi ty papíry začínají docházet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TeSs / safe-sound | Web | 26. srpna 2013 v 20:44 | Reagovat

Jo ta trhačka na taháky :D Ty máš trhačku já mám sešity různých předmětů... Jinak super školní pomůcky :D

2 Edona | Web | 27. srpna 2013 v 16:23 | Reagovat

Nejvíce mě dostal magický klacek a klobouk! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.