Září 2013

grafika - květiny. #11

18. září 2013 v 20:16 | autorka |  grafika

Dnes přidávám čtyři obyčejné avatary, přidala jsem jenom nějaké efekty, jinak jsem to moc neupravovala, protože nemáme moc ráda ty přeplácané plácaniny...


lehké zranění...

16. září 2013 v 19:31 | sportovec |  deníček
Zdravíčko!

Máme za sebou start dalšího školního týdne. Mě se nějak zdá, že ty dva týdny uběhly moc rychle. Pondělí jsem nějak přežila, dostala jsem další dvě známky, ale zítra už to s tou dlouhou odpoledkou bude horší a již píšeme další větší test, tak se musím hodně učit. Táta stále dohlíží, jestli se pilně připravuji a opakuji si látku, asi ze mě chce udělat tu holku, jak utíkala z domova kvůli tomu, že jí nedával volnost a nutil pořád k učení - asi to viděl v televizi v Křižovatkách života. No jo, televize často ovlivňuje životy lidí...

Ale od školy pryč k mým obvyklým ranním tréninkům. Dneska jsem si trochu přispala, takže jsem přijela nejspíše trochu později, protože mě musel dovézt autem bratranec, který teď u nás přespává, protože má zrovna volno v práci a chtěl se podívat za svou rodinou. Musela jsem mu strašně děkovat, že kvůli mě vůbec vstal tak strááášně brzy a byl tak hodný a dovezl mě tam, protože jsem podle jeho očí jenom "ubohý prcek, nějaký příbuzný přes padesát kolen". No jo, co se s tím dá dělat, má takovou povahu.

Na tréninku to bylo lepší. Můj trenér si asi ani nevšiml (nic mi na to neřekl), že přicházím opožděně, ale když jsem přišla, tak jsem přímo přečetla z jeho obličeje "á, no konečně jde, že jí to trvalo, já tu takhle mrznu!", ale žádnou nálož mi nedal. Akorát trochu posilovacích cviků jako před každým tréninkem a nakonec jsme si šli na hodinku zapinkat se svým kamarádem Standou, vždycky jsem si myslela, že to je dřevo, ale dneska mu to šlo líp než mě... no jo, musím si zase navyknout na to vstávání a ranní cvičení a pak to budu rozjíždět jako odpoledne. Možná.

Ale jediná věc, která mě trápí, je to, že mě bolí rameno. Začala jsem to cítit až ve škole, nevím, co se s tím děje, ale předpokládám, že to nic vážného nebude. Aspoň doufám...

Jak jste se dnes měli vy a jaké zatím dostáváte známky? Kdy jste se naposled nějak zranili?

Amyna.

grafika - oddělovače. #10

14. září 2013 v 19:31 | Radka (má svátek) |  grafika

Zdravím! Dnes přináším tyhle jednoduché oddělovače do článků, dělala jsem je v photoshopu ze stáhnutých stylů, které tam mám už hodně dlouho a líbí se mi. Je to sice jenom 5 druhů a ani nejsou moc originální ani pěkné, ale můžete je klidně využít. :)


Školní láska - 17. kapitola

13. září 2013 v 21:55 | pátek třináctého? blbost... |  školní láska

Jak to jen udělat...
pohled Gabriely


jeden čtvrtek...

12. září 2013 v 20:26 | usmívej se! |  deníček
Dobrý večer!

Ještě než se vrhnu do vany a konečně si pořádně odpočinu a zarelaxuju, tak napíši článek na svůj blog. Předevčírem jsem zveřejnila další kapitolu povídky a jak tuším, první školní rok, který v ději sledujeme, se blíží ke konci a plánuji dovést dál někam vztah Amy a Olivera, ale chtěla bych taky sledovat ostatní a také přátelství mezi Amy a Amandou, které podle náznaků v 16. kapitole dostává trhliny. Ale odtrhněme se od povídky, nyní jsem chtěla jen napsat, co se děje v mém běžném nudném životě.

Kromě toho, že každodenně vstávám ve čtyři hodiny a jezdím na tréninky (dneska jsme k obyčejné dřině na kurtech ještě přidali běh, takže docela práce a odpoledne ještě tělocvik, takže pohybu mám dost) a poté ve městě snídám, učím se a poté docházím do školy. Rozvrh pořád jiný, dnes jsem měla docela dlouho, ale zítra naopak jenom 5 hodin, takže pohoda a zřejmě půjdu na trénink i odpoledne, nebo aspoň běhat. Vím, jsem blázen, když pořád chodím trénovat. Ale jsem posedlá tím, že se zlepším.

Jak jsem v předešlém deníčkovém článku říkala, dostala jsem svoje první známky. Je jich hodně, ale už si je všechny nepamatuji. Nejvíce se mi ale do hlavy vryla slova naší dějepisářky, že jsem jedna z nejlepších žákyň, které kdy učila, což mě velmi potěšilo. Byla jsem na sebe pyšná (to snad poprvé v životě, jsem jinak strááášně skromná). Právě se začíná pořádně rozjíždět to učení, minulý týden to ještě bylo fajn, ale teď už to jede. Každou chvíli čekám, že na nás učitelé připraví nějakou písemku, takže se snažím učit, i když jsem šprt, ale copak mi na názoru ostatních záleží? Ne. Navíc se jim potom můžu vysmívat, že dostávám dobré známky a nepropadám.

Tělocvik proběhl nečekaně v pohodě. Asi jsem vám neřekla, jak jsem kdysi strašně tenhle předmět nesnášela, i když jsem sportovně založená. Bylo to hlavně učitelkami, které nás pořád honily, když jsme byly v tělocvičně, při běhání venku nás nutily k rychlým časů a kdo běžel pomalu, dostal kuli. Na mě si učitelka i zasedla, ale teď už se chápeme a docela mi i rozumí a já jí také, takže je to v pořádku. A také jsme často chodily na plavání a nakonec minulý rok pochopila, že moje důvody, proč neplavu jsou zdravotní, že je to opravdu potvrzeno lékařem a že nemám důvody k tomu, abych se zbytečně vymlouvala. Dnes jsme si zahráli nějaké míčové hry a potom jsme také posilovaly, cvičily na kruzích a také běhaly.

Mohlo by to takhle probíhat i dále. Celkem jsem zatím s letošním školním rokem spokojená, ale je to teprve začátek, vše může být jinak. Doufám, že se ozvu i v příštích dnech. Zítra mám krátkou dobu, tak bych mohla zkusit napsat nějakou povídku nebo grafiku.

Mějte se hezky,

Amyna

Školní láska - 16. kapitola

10. září 2013 v 20:04 | já? |  školní láska

On a ona...
pohled Amy


plný program.

9. září 2013 v 20:55 | zaneprázdněn(a) |  deníček
Zdravíčko!

Počítám s tím, že o škole budu mít mnohem méně času na psaní článků, protože jsem si toho letos nabrala opravdu hodně, navíc budou přijímačky, musím se ted hodně učit (táta tu na mě dohlíží, jestli mám všechno v pořádku a jestli se učím, ještě že teď zmizel, zahnala jsem ho k bedně) a ještě další aktivity. Budu právě pomáhat jedné učitelce na volitelném předmětu a ještě na nějaké kroužky a další akce, hlavně teď na září toho mám požehnaně.

Škola zatím probíhá v pohodě, brzy se to rozjede naplno, ale zatím to jde, už jsme se sice učit začali, ale nejdříve zopakujeme loňský rok a teprve poté začneme něco jiného. :) Jsem spokojená, první známku zjistím zřejmě zítra (dějepis), ten si ještě docela pamatuju, ale docela dost se děsím velké písemné práce z matematiky, která má přijít příští týden, až si uděláme okraje na všech sešitech - sice mě to po asi půl hodině přestává bavit, ale lepší, než se trápit nad nějakými počty, ne?

Ráno jsem byla na prvním tréninku v tomto školním roce, zjistila jsem, že už neumím pořádně hrát (a to jsem byla ještě na kurtech poslední týden prázdnin, hm) a že mi nejde zase podání, takže super. Proto jsem dneska trucovala a šla trénovat i odpoledne, takže jsem utahaná a chce se mi spát, zřejmě bych tak měla jít učinit.

Jak jste se měli dnes a o celém víkendu vy? ;)

amynka
zaneprázdněn(a)

grafika - tygři. #9

7. září 2013 v 18:45 | hehe |  grafika

Zdravím vás! Jak jste si někteří možná všimli, po delší době jsem změnila design, tentokrát jsem si stáhla jeden volný z blogu zkusdess.blog.cz, není složitý a proto se mi také tolik líbí. Včera jsem přidala další kapitolu povídky, dnes aby tu něco bylo, přidávám další svoji patlaninu, tentokrát s tygry. Nejsem žádný umělec, takže nečekejte nějaké světové dílo. ;)


Školní láska - 15. kapitola

6. září 2013 v 20:50 | Tenhle díl se mi opravdu nepovedl... neumím psát. |  školní láska

Plán 2/2
pohled Novaka


celodenní šourání po městě.

4. září 2013 v 20:23 | Maria |  deníček
Zdravíčko!

Včera jsem se neozvala, upřímně? Neměla jsem vůbec náladu psát články a nemám ji ani teď, ale řekla jsem si, že bych se vám měla opět svěřit se svým životem. Pracuji také na povídce, bohužel nevím, kam jít - tedy to vlastně ano, ale jakým způsobem to napsat? Nad tím budu přemýšlet a zítra se to pokusím dopsat, předpokládám ale, že se ze školy vrátím až později, takže by to mělo přibýt v přibližně stejném času jako dnešní článek. Napsala bych něco ráno, ale od zítra už mi začínají ranní tréninky, takže nic nenadělám. Naposled k povídce - ještě v dnešním článku přidávám anketu kolem Samantina plánu, je to založeno na pobavení a určitě se těšte, jak to bude doopravdy. ;)

Dnes jsem ve škole nebyla (stejně jsme měli jenom 5 hodin, byla nějaká školní akce, takže v pohodě), musela jsem jet k zubaři a příští tejden pojedu zase, protože mi moje zubařka nemůže vyvrtat více zubů najednou a každý zub mi vrtá zvlášť, takže to tak musím udělat. Nějak jsem to přežila, sice jsem měla opuchlou část obličeje ještě půl dne, ale dejme tomu.

Poté jsem se vydala tramvají prozkoumat, co je v Liberci nového. Nic, samozřejmě, co by se tam pořád nového dělo, že. Akorát tam bylo pár nových lidí, zřejmě nějakých návštěvníků, kteří tam zase za týden nebudou, přijeli někde z Polska, potom moji kamarádi Němci a potkala jsem partu Angličanů. Celý den (částečně propršený a na konci prosluněný) jsem strávila procházením se po městě. Po čtyřech hodinách jsem se šla nažrat, pak jsem navštívila kamarádky a potom jsem byla venku, dělali jsme se Skotem bláznoviny a s K. jsem šla nakupovat, další peníze jsem získala z narozenin a taky z jedné mojí "brigádičky".

Ale když jsem se vrátila domů, tak jsem si oddechla... ještě teď mě bolí nohy, ale se ještě musím učit a připravit se do školy, musím ještě pomoct bratrovi a další blbosti... no tak mi popřejte hodně štěstí a já vám také do dalších školních dnů. Jak jste se dnes měli vy? ;)