co tomu dát za název...

10. října 2013 v 19:23 | amyna. |  deníček

Zdravím vás všechny,

omlouvám se, že jsem se nyní několik dní neozvala - buď nebyl čas, nebo nálada. V poslední době obojí. Není mi moc dobře, pořád smrkám, kašlám, jsem unavená a to jsem ani včera ani dnes nešla na trénink, nevím, možná na mě začíná něco lézt. Fakt super. A to jsem si myslela, že zatím je všechno v pořádku a nemocná nebudu alespoň dva měsíce. No nic, no. Pán Bůh mě asi příliš nemusí, když tohle na mě pořád sesílá. Ale nevím proč. Například hajzlům ve škole se nikdy nic nepřihodí, že mohou po celý školní rok otravovat. Hm.

Ještě, že mi dopřál alespoň takové štěstí, že mě ti hajzlové neotravují, ale rozhodně tím nechci říct, že tomu, komu to dělají, to přeju. To v žádném případě. Sama dobře vím, jaké to je, když jste od někoho šikanováni, že to není asi nejhezčí pocit. Zrovna dnes jsem se musela dívat na to, jak zase jedné holce ubližovali, ale nebyla jsem taková, že bych je tam nechala, ať jí dále ubližují. Přála bych si, aby se těm klukům i holkám stalo přesně to, co dělají oni sami ostatním. Zasloužili by si to. Aby poznali, jaké to je a jak je to pro daného jedince těžké. Ale děje se to. Bohužel.

Ale pryč od těchto věcí. Právě teď se snažím přijít na lepší myšlenky, čtu si knížku, piju čaj a poslouchám hudbu. Takový můj relax před tím, než se znovu vrhnu na školní povinnosti. Ještě, že je zítra již pátek. Škola mě taky pěkně vysává.

Jak jste uplynulé dny prožili vy a jaké máte zkušenosti se šikanou?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TeSs / safe-sound | Web | 10. října 2013 v 19:49 | Reagovat

Tak snad to s tou nemocí nebude tak vážné. Určitě se z toho dostaneš :)
Já jsem tyhle dny prožila na praxi s těma nejlepšíma lidma♥ A šikana ? Já jsem byla na základce v 9 šikanovaná od holky, která byla o rok mladší než já, ale byla větší tak si troufla no. Pak jsem odešla na SŠ a je klid, ale ona je na stejné škole i oboru což je fakt super, ale my se nevídáme my se míjíme tak je to dobré ;) A hlavně kdyby si na mě  něco dovolila tak mě bude bránit moje super třída :)

2 jana-janishka | Web | 12. října 2013 v 6:52 | Reagovat

Ahoj,na blogu je Celkové vyhodnocení narozeninové párty,které ses zúčastnila!
jana-janishka.blog.cz/1310/celkove-vyhodnoceni-narozeninove-party

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.