den strávený v posteli s knížkou.

6. října 2013 v 18:35 | Amy |  deníček

Zdravím. ^^

Přesto, že se na mě všichni přátelé vykašlali s výmluvou, že nemají čas, mám dnes podezřele skvělou náladu. Čtu si knížku, piju čaj nebo kávu a poslouchám svoje oblíbené písničky. Takový pohodový den. Vidím, že takhle spíše budu trávit dny v zimě. Spíš než venku, budu zalezlá doma. Ne, že by mi to takhle nevyhovovalo. Jsem ráda mezi lidmi, bavím se s nimi, ale poté ráda uniknu opět do svého světa a jsem naopak ráda, že mám chvíli pro sebe. Opravdu jen chvíli, protože poté přijde otec a řekne: "Píšete z ..., tak se uč!" On už začal vyzvídat od učitelů, z čeho budeme psát, aby mě mohl nutit do učení, ale mám plus. Zase o písemce, na rozdíl od ostatních, vím. Haha.

Právě dočítám knihu o staříkovi. Je taková odlehčená, na pobavení. Právě to se mi teď hodí, nějak se díky knize rozveselit a zlepšit si náladu. Teď jsem se v poslední době neměla nejlépe, měla jsem toho všeho dost, ale nyní se dívám zase na svět optimisticky. I na svoje malinké zranění. Asi chvíli nebudu moct trénovat, abych nohu příliš nezatěžovala, za pár týdnů se do toho ale pustím. Už se stav pomalu zlepšuje, včera mě to dost bolelo po večeru, dnes je to již lepší a doufám, že se to brzy zahojí. Musím doufat a věřit.

Myslím, že spíše než psaní článků, bych se měla věnovat učení. Mám toho na zítřek ještě hodně, proto mi popřejte, ať to všechno zvládnu. Já vám přeji to samé. Vím, že škola není jednoduchá, nebaví vás to a podobně, ale zkuste to vzít i z té lepší stránky.

Krásný večer,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi | Web | 7. října 2013 v 19:31 | Reagovat

dnes to vidím stejně, zalezu a budu si číst:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.