nabitý den.

20. října 2013 v 20:14 | Amy. |  deníček

Zdravím. ^^

Teprve teď jsem se dostala k psaní článků. Kromě toho, že jsem byla buď celý den mimo, mi když jsem se na chvíli dostala na internet, nešel blog. Normální situace, že. No, dobře, pryč od problémů. Doufám, že jste si víkend užili, stejně jako já. Dnes jsem byla znovu na další (v pořadí již třetí?) schůzce s panem B.

To, jaký je, jak se chová, jaké má vlastnosti a zájmy a podobně už tu nemusím znovu vysvětlovat - jistě jste si to přečetli v předchozích článcích. Dnes jsem ale přišla i na jeho jiné stránky. Netuším, jestli byl naštvaný na mě nebo se něco dělo, o čem jsem nevěděla, ale když jsem dorazila na místo shledání (sešli jsme se na kurtech, abych se po namáhavých zápasech nemusela plazit někam do města, to víte, to se mi hodí), byl nějaký naštvaný, nabručený, neměl chuť se bavit. Jak jsem chtěla načít konverzaci všemi způsoby, nešlo to, nebyla s ním žádná řeč. Takhle jsme se procházeli po areálu a já měla chuť zamířit jiným směrem a odejít, protože mě to takhle, jít s naštvaným člověkem a všude kolem jenom ticho, to možná bylo uklidňující, ale mě to upřímně štvalo. Co se dalo dělat. Zkoušela jsem se ho ptát na nějaké věci, ale odpovídal bez zájmu, tvářil se znudeně, jako kdyby nejraději odsud zmizel. Mrzelo mě to, ale co se dalo dělat. Raději jsem mlčela, než abych ho ještě více naštvávala, protože se postupem času tvářil ještě hůře.

Nakonec z něj ale něco vylezlo. Řekl, že jeho rodina má problémy, že ho to trápí, ale netuší, co s tím má dělat. Že se na něj přátelé vykašlali, že ho nepodporují v těžkých okamžicích. Došlo mi, že jsem ho zanedbávala i já, protože jsem se mu vůbec neodezvala a nezvedala mu hovory, když mi volal. Omluvila jsem se mu a teď už vím, že ho v tom nesmím nechat. Nemá to jednoduché.

Musím se již loučit. Mějte se krásně,
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Od jaké povídky chcete zítra novou kapitolu?

Shadowcrest
Školní láska

Komentáře

1 Chica con sueños | Web | 21. října 2013 v 15:24 | Reagovat

je dobře, že se ti nakonec svěřil :)) úplně nejhorší je, že když jsi někým venku, on je naštvaný, nechce se mu o tom mluvit a dusí to v sobě :// ale snad už má lepší náladu :)

2 fakynn | E-mail | Web | 21. října 2013 v 20:36 | Reagovat

Taky nesnáším, když musím s někým být, který je nabručený, a i když se ho ptáš na cokoli, nebo z něj chceš vytáhnout, co se děje, neřekne ani Ň.
Mrzí mě, že má problémy, je dobře,  že to nakonec řekl. Snad bude všechno v pohodě:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.