Shadowcrest - postavy

13. října 2013 v 14:53 | Amyna |  shadowcrestJméno: Akassa Lathamová

Věk: 16

Strana: Dobro

Popis: Děvče to není až příliš vysoké, že se mezi svými vrstevníky snadno vytratí. Kulatý obličej lemují rudé vlasy, většinou jen volně rozpuštěné a rovné. Obličej zdobí kdysi zelené, nyní smaragdově zářící oči. Pod nimi je malý nosík. Rty nabývají růžové barvy a někdy, když se nalíčí, tak až někdy tmavě fialových odstínů.

Je celá pohublá, ale ne až tak, že by jí byly vidět kosti. Pleť je bledá, někdy až moc nepřirozeně, ale je to příznak toho, že je jedním z adimentů. Své tělo většinou zakrývá několika vrstvami oblečení. V lidském světě měla v oblibě mít jen džíny a nenápadné mikiny či trička. Nyní však vybírá hlavně zářivě fialové odstíny a k nim bílé či černé doplňky.

Pegas: Chevalier. Sněhově bílý kůň, se smaragdovýma očima (úplně stejnýma jako Akassa - pro úplnou souhru jezdce s pegasem musí mít stejné oči, což tito dva mají), křídla na boku jsou taktéž bílá, ale Chevalier někdy může změnit svou barvu do fialkové.

---------------------------------

Jméno: Tamare Ditmarsová

Věk: 18

Strana: Dobro

Popis: Dívce by jste tipovali méně, než jí je. Nejen, že je malá, ale také jí omlazuje styl vlasů - blonďaté mikádo s občasnými hnědými pramínky. Za ofinou se skrývají modré oči, ale jelikož je adimentka, záře jejích očí je vidět za hory daleko. Dále je na jejím obličeji o malinko větší nos, než je zvykem. Červené rty jsou většinou do čárky, protože úsměv není častým jevem na Tamariném obličeji.

Její váha je optimální vzhledem k její výšce. Není jen z kostí a kůže, ale nějaká část toho masa se tam nalezne. Kůži má jako většina lidí jejího druhu bledou, ale snaží se to překrýt různými barvidly. Líčí si hlavně oči, dává si záležet na stínech a řasách. Její obvyklé oblečení jsou košile různých barev, a celkově preferuje pohodlný styl oblékání.

Pegas: Naozane. Červený, malý kůň s černou hřívou dosahující až k zemi. Oči jsou zeleno-modré (někdy si ani tolik nerozumí, pegas jí nemusí poslouchat). Křídla jsou dlouhá, červeno-černá.

---------------------------------

Jméno: Celoa Kippenbergerová (správně Crosierová)

Věk: 19

Strana: Zlo

Popis: Toto děvče je tak přiměřeně vypadající ke svému věku. Její postava je hubená, možná místy i nepřirozeně. Ona, narozdíl od většiny adimentů, nemá bledou kůži, je to způsobeno kouzlem. Na úzkém krku je kulatý obličej s modro-šedýma očima, které jsou podtrhnuty linkami a nalíčeny většinou výrazně. Pod nimi takový rovnoměrný nos a růžové, plné rty. Lidi většinou propaluje svým ďábělským pohledem.

Hodně často má na sobě výrazné barvy, podtrhující její osobnost. Má ráda neonové, ale i pastelové odstíny, které jsou na ní vidět však málokdy. Její nejčastější outfit je zářivá mikina, různobarevné džíny a její známá bílá čapka, z níž jí vykukují čokoládově hnědé jemně vlnité vlasy, dosahují někam až k lopatkám.

Pegas: Je duhových barev, od žluté po fialovou a to pokrývá celé jeho tělo. Hříva i ocas jsou bílé, proto, aby v barvách vynikly. Oči vlastně nejsou ani vidět, nejspíše jsou také duhové, a proto je Celoin kůň darebák, co ji nehodlá podporovat ve věcech, co dělá. Má mnohem radši ostatní adimenty než svoji majitelku.

---------------------------------

Jméno: Shane Ferraroni

Věk: 18

Strana: Dobro

Popis: Shane je typický chlapec v jeho věku. Je vysoký, mnohem vyšší než jeho vrstevníci, čímž si vytvořil přezdívku "divný". Na jeho těle jsou vidět svaly, což svědčí o tom, že pracuje na svém vzhledu. Pleť má stejně jako skoro všichni adimenti bledou, s tou kontrastují uhlově černé vlasy, které mu často spadají do obličeje. Když se posunute dolů, naleznete tam černé oči, v kterých se však odehrávají zvláštní obrázky, někdy i předpovídající, co se stane v příštích dnech. Pod nimi je běžný nos, jak ho známe a ústa většinou do takového "uličnického" úsměvu, i když v poslední době se mu starosti jen hromadí, že už se ani usmívat nelze.

Na oblečení moc nedbá. Nosí většinou vytahaná trička a mikiny, obyčejné džíny a tenisky, mikiny většinou s kapucí přehozenou přes hlavu. Oděv má většinou barvu do modra nebo do černa. Někdy volí i doplňky, někdy jeho ruce zdobí náramek, někdy jeho krk nějaký ten řetízek.

Pegas: Má jich několik, většina je černých a jeden je zvláštní, modrý s bílou hřívou a černýma očima, kterého Shane pokládá za vlastního. Jsou v dokonalém souladu.

---------------------------------

(bez obrázku)

Jméno: John Crosier

Věk: něco kolem 40

Strana: Zlo

Popis: Je to mohutný muž, vysoký skoro 2 metry. Je adiment, což je poznat také na jeho kůži, která je vlastně dost podobná bílé stěně. Na velkém obličeji je jen pár pačesů, většinou neučesané, přidávají k strašidelnému vzhledu. Oči má stejně jako jeho dcera (Celoa) modré. Na nose je obrovská jizva, která značí to, čím si prošel. Rty jsou připojené k sobě a mají nádech červené. Jeho výraz je někdy starostlivý, někdy zlý, někdy milý.

Nosí na sobě většinou otrhané oblečení, roztrhané i na neobvyklých místech. Vedle ostatních adimentů působí jinak, chudě. Jeho boty sice vypadají jako trend - ale on nemá díry v polobotkách schválně. Když se koná důležitá akce, vyfikne se vždy do pečlivých voňavých obleků, s kterými všem vyrazí dech.

Pegas: Nemá, pegasové se proti němu spikli. John svého pegase zabil, protože byl také v jejich skupině. Byl to zelený pegas s o několik odstínů tmavší hřívou. Další údaje neznámé. Jako svého pegase si podmanil hodně podobného tomu starému. Ten byl také v spiklenecké skupině, ale John si jej očaroval, takže ho kůň poslouchá.

---------------------------------

Adimenti

Počet: přes 1 000 000 lidí

Popis: Adiment se pozná podle výrazně bledé kůže, která není zvykem u normálních lidí. Správný adiment má zářivé oči. Jinak má vlastně stejné znaky jako člověk. Rozdělují lidi na zlé a hodné. Už jakmile jednou zahřešíte, měli by jste si na sebe dávat pozor, jelikož adimenti již jedním pohledem vás buď přemění na dalšího člověka jejich druhu (pokud máte čisté svědomí) a jinak vás mohou i zabít a vy budete jen sluhy někde v pekle (když jste spáchali špatný čin). Stačí pohled... a ty první zmíněné čeká proměna, způsobená bleskem.

---------------------------------

Další postavy:

Maribel Ferraroni - kuchařka v chatě, hospodyně, matka Shana, pozdější manželka Johna Crosiera, pomáhala Akassině armádě
Constantin Gillogley - ředitel chaty
Clementina Bower - kamarádka Akassy a Tamare v Shadowcrestu
/ podle příběhu budou přibývat další /

---------------------------------

Jste zvědavi, jaké budou vztahy mezi postavami?
Vytvořila jsem tento obrázek. Pokud se vám bude zdát špatný, budou někde chyby a nebo nebudete něco moci přečíst, ozvěte se mi.


Jaký je zatím váš názor na tuto povídku?
Mám začít ji tu psát?

Zkopírováno a upraveno z mého minulého blogu Alainn.blog.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 so-unknown | Web | 13. října 2013 v 18:06 | Reagovat

Safra... Tak na tu povídku se už teda mocinky těším :D

2 S-hejvi | Web | 13. října 2013 v 18:22 | Reagovat

děkuji moc:))

3 Gabriela | Web | 13. října 2013 v 18:50 | Reagovat

na povídku se těším! :D jojo začni ji psát! :D

4 Chica con sueños | Web | 15. října 2013 v 14:15 | Reagovat

jsem zvědavá na povídku! Zase si počtu něco jiného :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.