obyčejný, podzimní večer. ^^

3. listopadu 2013 v 19:52 | amy |  deníček

Zdravím. ^^
Užívám si teď poslední chvíli volna před tím, než se vrhnu na učení a než se ráno vydám opět do školy. Jako jedna z mála jsem tam byla i ve čtvrtek a v pátek (ne, mě to nevadilo, já do školy chodím ráda). Navíc teď musím makat, protože máme v plánu příští týden spoustu písemek, takže musím pořádně zabrat, protože zatím tu látku moc nechápu a tak se musím snažit, abych to dokázala napsat dobře. :D

Krátce se vrátím ke středě, kdy jsem byla na zakončovací akci v našem klubu. Nakonec jsem se svým oblečením nedopadla až tak hrozně, ale že bych taky zářila, to se říct nedá. No, na tom mi ani nezáleželo. Nejdříve jsem se tam pohádala s kamarádkou, pak se na mě z neznámých důvodů naštval Skot a tak jsem po převzetí ceny za nejlepší hráčku roku v klubu raději rychle zmizela. Kamarádka se stále chová nějak divně, už se se mnou sice dokáže normálně bavit, ale cokoliv já řeknu jako pokus o vtip, tak ona bere jako urážení a pak se mnou zase tejden nemluví a trvá jí dlouho, než pochopí, že to měla být pouze legrace a odpustí mi. Takže teď jsem opět já ta špatná a můžu se jí omlouvat jak chci, ale s ní právě není rozumná řeč. Kamarádka s tím samozřejmě hned šla za svými dalšími kamarádkami a takže jsem teď ve škole braná jako nějaká zrůda nebo co. Ne, opravdu. Že mi ti lidi za tohle ještě stojí. Ale ono určitě, za chvíli se jim v těch jejich hlavičkách rozsvítí a budou se mě doprošovat o odpuštění a budou zase dolejzat a něco pořád chtít. Hmmm.

Ve čtvrtek jsem měla přímo běhací den. Místo tréninku jsme šli běhat a bylo z toho účinné cvičení na tělocvik, kdy jsme taktéž šli běhat ven. Nebylo sice zrovna krásně, ale pohyb je důležitý a i pobyt na čerstvém vzduchu. Většina děvčat z toho nadšená nebyla, protože nejsou příliš sportovně založené, no jo, ne každý má na sport talent. Poté jsem si na kytaře po dlouhé době zahrála nějaké staré písničky a mám pocit, že se do toho zase dostávám, baví mě to, když mám volno, nebo třeba když nemám dobrou náladu, tak si zahraju a hned jde všechno líp :)

V pátek jsem potkala (byla jsem tam po škole u zubaře, nejdřív jsem si myslela, že jdu ve čtvrtek a přijdu o odpolední vyučování, nakonec jsem ale jela až po škole v pátek) v Liberci B, takže jsme si domluvili, že se potkáme v neděli. Potkali jsme se i s jeho kamarády, se kterými byla sranda, jsou stejně příjemní jako on, taková dobrá parta, ve které si rozumíme :), ale o tom hovořit nebudu.

No nic, s dnešním článkem končím. Musím se již připravit na zítřejší den. Popřejte mi, ať vše zdárně zvládnu. Zítra se, jak máte napsáno nahoře v programu, těšit na recenzi na knihu o stoletém staříkovi. Krásný večer!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TeSs / safe-sound | Web | 3. listopadu 2013 v 20:15 | Reagovat

Já jsem byla doma celý týden. Jinak mrzí mě to co se stalo mezi Tebou a kamarádkou, ale je vidět, že kamarádky jsou všude bohužel stejný. Mě se jednou stalo na praxi, že jsem se bavila s tou svojí partou asi se 3 dalšíma holkama a zbytek holek pomlouvalo jednu spolužačku a tak pak vlítla do šatny a já ještě s těma 3 kamarádkama jsme jí nedávali moc pozor a ona pak mě a ještě jednu kámošku označila jako, že jsme jí pomlouvali když to není pravda. Jako to mě naštvala, ale nenadělala jsem nic...
Držím ti palce ať zvládneš školu a všechno :)

2 Sann | Web | 4. listopadu 2013 v 15:39 | Reagovat

Jsem na tvém blogu poprvé ale zaujal mě :) nejsem tady naposled. na té fotce nad menu ti to strašně sluši :))

3 Chica con sueños | Web | 4. listopadu 2013 v 17:43 | Reagovat

jáj, takové lidi nesnáším. Navíc, když se bezdůvodně urážejí a pak přidjou a omlouvají se. Fuck... :)
Máš na lepší kamarádky ;) :)) jinak já taky chodím do školy pořád! :D

4 fakynn | Web | 4. listopadu 2013 v 18:00 | Reagovat

Jéé, k té ceně gratuluji:)
Dnešek si určitě zdárně přežila. Já dostala 4, z fyziky, super. Docela naštvaná. Ale snad to nějak opravím, alespoň na 3, protože čtvrec je strašná známka. Na kámošku se vykašli! Nestojí to vůbec za ty nervy!:)

5 Vaness . | Web | 5. listopadu 2013 v 16:57 | Reagovat

Taky bych se chtěla těšit do školy :D
Užívej))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.