Povedený týden.

29. listopadu 2013 v 19:49 | amy |  deníček

Zdravím vás všechny po pár dnech!
Tenhle týden mi dal dost zabrat. Jedna dobrá zpráva ale je, že kamarádka se se mnou začala konečně normálně bavit, i když mám stále z toho trochu strach, takže radši nemluvím vůbec, než abych zase řekla něco, co by nás znovu rozdělilo. Zlepšila jsem se i v matematice, takže mám rozhodně co oslavovat, čtyřku mít nebudu, zase jsme psali a tentokrát mi to docela šlo, nevím, co to předtím bylo, že jsem nebyla schopná ty písemky napsat na dobrou známku, při tom jsem zjistila, jak je to primitivní.

Už nestíhám všechno dohromady, teď se všichni, co to ještě nevěděli, dověděli o tom, že jsem z Německa a hodně jich chce doučování z němčiny. Ne, já jim na to kašlu. Mě stačí už to doučování K. z češtiny, protože jak máme hodinu, tak příště už se to musíme učit znovu, protože si to panáček nepamatuje. No dobře, to by takhle šlo. Aspoň se nenudím čekáním a mrznutím na zastávce a mám co dělat. Ale tím pádem se taky nikam nedostáváme, takže navždy zůstaneme u toho, kdy se říká dobrý den a kdy nashledanou. Hm.

Ve středu jsem rozbila televizi. To by možná nebylo tak hrozné, ale potom jsem z toho byla nervózní a spálila jsem večeři. Bratr měl smůlu, že to snědl. Ale můžu za to hlavně já. Bylo mu potom špatně a ještě teď nevypadá úplně zdravě. Cítím se upřímně dost hrozně, protože vina je na mě. Radši příště nebudu nic vařit a nebo ani nebudu zapínat tu přiblblou věc, když v ní stejně nic nedávají. Byla jsem s bráškou v nemocnici, kde si ho prohlídli a tak závažné to naštěstí není, takže bude brzy v pořádku. Musím říct, že se mi ulevilo. Mě na bratrovi opravdu záleží a měla jsem o něj strach.

Dneska jsem málem přišla pozdě do školy, protože jsem musela jet busem brzo (máma jela jindy, takže mě nemohla do školy dovést, jako to bývalo jindy když nemám trénink), ale doběhla jsem na zastávku krátce předtím, než se bus rozjel, takže mě řidič ještě vzal, ale měla jsem opravdu štěstí. Kdyby už odjel, tak bych musela čekat někde do osmi na další autobus, takže to už by bylo hodně pozdě. Ještě před vyučováním jsem šla do knihovny si něco vypůjčit, ale tam jsem rozsypala knihy a musela je tam zpátky rovnat, takže jsem si nic nevypůjčila a byla jsem ráda, že jsem stihla dojít do školy. Ještě, že pak už nic tak hrozného nebylo a dostala jsem jen samé dobré známky. Z tohoto hlediska hodnotím tenhle týden vydařeně... zlepšila jsem si známky v několika předmětech, takže to zatím na vysvědčení vypadá dost dobře.

Chtěla jsem si domluvit schůzku s B, ale nějak se mi nyní neozývá, nevím, jestli jsem mu něco provedla, volám mu vždycky o víkendu, píšu mu, jestli má čas, ale on mě z nějakého důvodu zase začal ignorovat, nebo co. Minule jsem ho viděla s nějakou divnou holkou, a potom ještě s partou pitomců, kteří se k jeho povaze a chování nehodí. Byla jsem docela smutná, když jsem je viděla se s ním někde tahat. Ale asi se změnil, lidé se mění...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andy | Web | 30. listopadu 2013 v 10:52 | Reagovat

U mě nehrozí, že bych dostala dobrou známku z matiky, prostě jí vůbec nedávám :D Jinak tak ještě, že je brácha v pohodě :)
To já zase doučuju angličtinu. Ta holčina je hrozně fajn, ale taky do druhého dne vše zapomene :D

2 Aldora | Web | 30. listopadu 2013 v 22:23 | Reagovat

Matematika mi jde od té doby, co jsme dostali za třídního strašně super matikáře a je s ním sranda. To tě i motivuje se snažit :D Wow, ty jsi úplně internacionální a žádaná osoba :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.